search

Změny & aktuality

2. květen

DEN DĚTÍ | 1. 6 + 2. 6.

  Milí diváci, připravili jsme pro naše nejmenší diváky na SOBOTU 1. 6. a NEDĚLI 2. 6. pohádky, které jim zpestří jejích svátek. K vstupence …

Číst více
17. duben

Víkend 23. 5. - 26. 5.

  Rezervace vstupenek nutno udělat v kolonce - PROGRAM - vstupenky lze i bez rezervace zakoupit přímo na pokladně kina (platba hotově nebo kartou) 

Číst více
22. květen

Letní promítání - program 2024

 ZAHÁJENÍ LETNÍ SEZÓNY 2024- Začínáme cool SOBOTA 29. 6. ve 21. 30 hodin  Vchod od mlýna - Nádvoří radnice PRODEJ VSTUPENEK NA POKLADNĚ KINA …

Číst více
3. prosinec

Jak objednat vstupenky v rezervačním systému

OBJEDNÁVÁNÍ VSTUPENEK fungujeme na rezervačním systému, pro ty, kteří si ještě nevyzkoušeli, jak rezervační systém funguje, přikládáme …

Číst více

OBJEDNÁVÁNÍ VSTUPENEK fungujeme na rezervačním systému, pro ty, kteří si ještě nevyzkoušeli, jak rezervační systém funguje, přikládáme návod.

Jsou zde čtyři způsoby, jak lze vstupenky koupit, či rezervovat:

1. Zaplatíte vstupenky online kartou, a zvolíte E-vstupenku - po obdržení platby vám na e-mail dojdou zakoupené vstupenky ve formátu PDF, které si vytisknete nebo stáhnete v aplikaci. 

 

2. Zaplatíte vstupenky online kartou a zvolíte osobní vyzvednutí v Kině Réna Ivančice - po obdržení platby můžete vstupenky vyzvednout před promítáním Vámi zvoleného filmu nebo přijít před začátkem promítání se zprávou o provedené platbě uložené ve vašem telefonu - pokladna je otevřena vždy hodinu před promítáním. Online platbu lze naposledy uskutečnit 2 hodiny před začátkem vámi vybraného promítání. 

 

3. Vstupenky zakoupíte osobně na pokladně Kina Réna Ivančice - hotově, či kartou - pokladna je otevřena vždy hodinu před promítáním.

 

4. Místa pouze zarezervujete a zaplatíte je až na pokladně - rezervace je nutné vyzvednout nejpozději 30 min před promítáním filmu, jinak rezervace propadne - pokladna je otevřena vždy hodinu před promítáním.

SAMOTNÁ REZERVACE - Klikněte na film a termín, kdy chcete kino navštívit, objeví se vám sál a volná místa, zarezervujete místa, kde chcete sedět, pro ukončení objednávky zadáte své jméno příjmení, telefon a email. Zvolíte způsob platby - buď online anebo osobně na pokladně kina, kde je možné platit kartou nebo hotově. 

Pokud si nebudete s vaší objednávkou nebo způsobem objednání jisti - stačí nás kontaktovat, rádi Vám poradíme na tel. 736 601 631 nebo 728 985 653